10 urodziny Planu Daltońskiego – przyjęcie urodzinowe online

0
333
PLAN DALTOŃSKI portal założony przez Annę i Roberta Sowińskich obchodzi 10 urodziny!
Moi Drodzy, życzę Wam, żeby społeczność wariatów edukacyjnych, przecierających rzadziej uczęszczane bądź zupełnie nowe ścieżki, rosła, rozwijała się, wspierała i zmieniała rzeczywistość. I tak jak to padło w rozmowie: oddolnie, online, w placówkach, w małych społecznościach, lokalnie, na scenach konferencyjnych, na uniwersytetach, podczas szkoleń – małymi bądź większymi krokami, zarówno teoretycznie jak i w działaniu, pokazujmy, że da się inaczej. Bo warto.
10 lat działalności to dla mnie okazja do refleksji oraz osobisty powód do odczuwania podziwu i dumy.
Podziw dla:
– ilości pracy,
– zaangażowania,
– niesłabnącego zapału (bo materiały i treści, zupełnie za darmo, pojawiają się na fanpage i innych platformach co tydzień lub częściej),
– umiejętności budowania tak wspaniałej, motywującej się i wspierającej społeczności,
– jakości inspiracji jakie dzięki Annie i Robertowi docierają do wszystkich, którzy szukają i potrzebują zmian w edukacji.
Dumy:
bo miałam okazję odczuć jak pięknie współpracuje się z ludźmi, którzy relacje w edukacji naprawdę stawiają na pierwszym miejscu. Którzy o zmianach mówią z perspektywy praktyków, pionierów. Których do refleksji skłania działanie i poznawanie doświadczalne.
Niezmiernie się cieszę, że nasze drogi się gdzieś kiedyś skrzyżowały. Cieszę się, że zaproszona do nagrania wspólnego podcastu nie spanikowałam i nie odmówiłam. A już najbardziej się cieszę, że ten podcast, był dla mnie kolejnym początkiem bardzo wzbogacającej ścieżki edukacyjnej.
Sto lat Ani i Robertowi. Dziękuję za Waszą pracę, stałe doskonalenie siebie i innych, niegasnący entuzjazm i energię, którą tak chętnie się dzielicie. Życzę sobie i innym, żeby Wasza działalność sięgała jak najdalej i nieustannie wpływała na jakość edukacji w Polsce.
❤
Spotkanie urodzinowe, choć trwało do późna, naładowało mi baterię nauczycielską do pełna! Czekam na okazję, by z każdym obecnym na zdjęciu móc podyskutować na żywo!:))