Contact

Cieszę, się że tu jesteś – uwielbiam poznawać nowych ludzi.  Jeśli edukacja i rozwój są dla Ciebie ważne, może z tego wyniknąć początek naprawdę wartościowej znajomości!

Jeśli interesuje Cię ta zakładka, to być może już niedługo będziemy mogli wymienić się naszą wizją lepszej przyszłości edukacji.

Mogę stworzyć i poprowadzić warsztaty oraz szkolenia dla nauczycieli chcących poznać techniki i metody stosowane w fińskich, holenderskich, duńskich, kolumbijskich i indyjskich szkołach.

Konferencje: stacjonarne i internetowe – miałam już okazję sprawdzić się w roli prelegentki i warsztatowca – dwukrotnie na międzynarodowej konferencji dla nauczycieli w Zwolle w Holandii, raz podczas warsztatów prowadzonych dla nauczycieli zespołu szkół w Indiach oraz podczas ogólnopolskiej konferencji Od Nauczania do Uczenia się w Łodzi.

Jestem otwarta na propozycje stworzenia wszelkiego typu publikacji dla magazynów i czasopism nauczycielskich oraz innych, zajmujących się tematyką edukacyjną.

Wszystkie teksty na blogu są mojego autorstwa (lub we współpracy z innymi autorami), treści i tematy dobieram samodzielnie w oparciu o moją wiedzę i doświadczenia.

Masz inny pomysł na współpracę?

Napisz do mnie!

Form contact

    By completing and sending the form, you consent to the processing of personal data provided therein, which will be used to process the request. Privacy policy

    Do usłyszenia!