Kontakt

Cieszę, się że tu jesteś – uwielbiam poznawać nowych ludzi.  Jeśli edukacja i rozwój są dla Ciebie ważne, może z tego wyniknąć początek naprawdę wartościowej znajomości!

Jeśli interesuje Cię ta zakładka, to być może już niedługo będziemy mogli wymienić się naszą wizją lepszej przyszłości edukacji.

Mogę stworzyć i poprowadzić warsztaty oraz szkolenia dla nauczycieli chcących poznać techniki i metody stosowane w fińskich, holenderskich, duńskich, kolumbijskich i indyjskich szkołach.

Konferencje: stacjonarne i internetowe – miałam już okazję sprawdzić się w roli prelegentki i warsztatowca – dwukrotnie na międzynarodowej konferencji dla nauczycieli w Zwolle w Holandii, raz podczas warsztatów prowadzonych dla nauczycieli zespołu szkół w Indiach oraz podczas ogólnopolskiej konferencji Od Nauczania do Uczenia się w Łodzi.

Jestem otwarta na propozycje stworzenia wszelkiego typu publikacji dla magazynów i czasopism nauczycielskich oraz innych, zajmujących się tematyką edukacyjną.

Wszystkie teksty na blogu są mojego autorstwa (lub we współpracy z innymi autorami), treści i tematy dobieram samodzielnie w oparciu o moją wiedzę i doświadczenia.

Masz inny pomysł na współpracę?

Napisz do mnie!

Formularz kontaktowy

    Wypełniając i wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych, które zostaną wykorzystane w celu obsługi zgłoszenia. Polityka prywatności

     

    Do usłyszenia!